ürün bilgisi
ürünlerimiz > « geri dön
Laminant ve Ahşap Parke
* Keşiflerimiz Ücretsizdir...
 
 
Zemin kaplama alanında sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetlerimize, ilgili fotoğraflara ve firmamızda bulunan markalara kolayca ulaşabilirsiniz. Üretimiz içinde Klasik Boy Masif Parke, Uzun Boy Masif Parke, Decking Sistemleri, Masif Süpürgelikler ve Masif Mobilya Aksesuarları yer almaktadır. Ancak değişen piyasa koşulları nedeni ile imalatı şu an için durdurmuş sadece özel imalatlar yapmaktayız. Özel imalatlar dışında tüm ahşap ürünleri kazanmış olduğumuz tecrübe ile kalite ve standartlarımız ölçüsünde müşterilerimize perakende veya toptan tedarik etmekteyiz. Lamine, laminat parke ve tüm kimyasal ürünlerinde perakende ve toptan satış yapmaktayız.
 
 
 
 
EGGER EMOTION
 
Bayiliğini yaptığımız Emotion ürünleri dünyanın önde gelen laminat parke üreticilerinden olan Egger Floor Products tarafından üretilen bir ürün olup firmanın tescilli markasıdır. 1.sınıf bir yüzey kaplaması olan Emotion kalitesi ve etkileyici renkleri ile tüketicilere pek çok farklı seçenek sunmaktadır. Ürünümüz TSE belgesine sahiptir.
 
 
 
 
 
HARMONY FLOOR
 
Laminat parke evlerde, işyerlerinde ıslak mekanlar hariç genel tüm mekanlarda kullanılabilen bir malzemedir. Çizilme direnci yüksek, yerden ısıtmalı mekanlarda kullanılabilen, temizliği kolay pratik bir yer kaplamasıdır.
 
 
 
 
 
PARKELAM
 
Parkelam 1997 yılında Türkiye'de üretilen ilk laminant parke ürünü olma özelliği ile günümüzde sahip oldugu kaliteli, sağlıklı, estetik ve dekoratif ürün nitetikleri ile sektörünün öncüsü olan ÇAMSAN AĞAÇ SAN. ve Tic. A.S tarafından piyasaya sunulmaktadır.

Teknik Özellikler
- Tutkalsız Click sistem
- 8 mm Kalinlikta Laminat Parke
- Timberland yüzey (Daha dogal ve kaymayan yüzey)
- Laminat Parke aşınma sınıfı Class 31  (AC3)
- Suya dayanıklı yeşil HDF Tasiyici Levha
- Laminat parkeler de E1 Standardı mevcuttur. (Kanserojen madde içermemektedir)
- Laminat parke lerimiz sigara atesine dayanıklıdır.
 
 
 
 
     
 
 
 
KAINDL FLOORING
 
Laminat parkelerde değisimin ve yepyeni trendlerin habercisi. Laminat parkeler; sağlamlık ve estetiği bir arada buluşturan, zarif desenleri, değişik renkleri, mat ve parlak yüzeyleriyle mimari ve dekorasyonda kullanılan çok özel bir malzeme.
- Günesten rengi solmaz
- Leke tutmaz
- Hijyeniktir.
 
 
 
 
 
MASİF PARKE
 
Zemin döşeme malzemeleri arasında en çok tercih edilen parke çeşitlerinden biri olan ahşap parke, uzun ömürlü, ısı ve ses izalosyonu sağlaması, sistre olabilmesinden dolayı masif parke yıllardır tercihlerimiz arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Ham madde olarak Afrika'dan ve uzak doğudan getirilen taslak tomruklardan üretilmektedir. Üretim dayanıklı uzun ömürlü ve sert ağaçlardan yapılmaktadır. Üzerinde 6 mm sistre payı ile ömür boyu sıcak ve sağlıklı ortamlar sunmaktadır. Parke üretiminde, yüksek dayanıma sahip olmaları nedeni ile yapraklı türler tercih edilmektedir. Bu amaçla mağazamızda yerli ve ithal ağaç türlerinden olan meşe, akçaağaç, kayın dışbudak, ceviz, teak, merbau, sapelli, doussie, iroko, wenge, bambu ve jatoba kullanılmaktadır.
 
 
         
 
 
 
 
 
  :: TÜM ÜRÜNLERİMİZ    
  Laminant ve
Ahşap Parke
  İnşaat Malzemeleri
  İç ve Dış
Dekorasyon
  Çelik, Amerikan
Panel Kapılar
  Perde
Uygulamaları
  Mutfak ve Banyo Dolapları
  Yatak Odaları
Genç Odaları
  Yemek Odaları
 
 
 
 
     
 
  Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünlerimiz | Önemli Bilgiler | İletişim Firmamız Sakaryarehberim.com Üyesidir.